ΒΑΘΜΟΙ Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Την Παρασκευή 17/2/2023 το σχολείο μας έδωσε τους βαθμούς του Α΄ τετραμήνου και  οι εκπαιδευτικοί ενημέρωσαν τους γονείς για την πρόοδο των παιδιών τους. Η Διευθύντρια του 1ου ΕΠΑΛ Αγρινίου κυρία Θεοδωροπούλου Έλενα ευχαρίστησε τους γονείς για την συνεργασία και την εμπιστοσύνη τους προς το σχολείο καθώς και τον σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την συμπαράστασή του στις δράσεις του σχολείου. Επίσης, το λόγο πήραν η κυρία Συρόκου Ελένη Διευθύντρια του Ε.Κ Αγρινίου καθώς και οι υποδιευθυντές κυρία Τούσκα Αικατερίνη και ο κύριος Σολωμός Βασίλης. Τέλος, η ψυχολόγος του 1ου ΕΠΑΛ Αγρινίου κυρία Τσιλιμέκη Χριστίνα ενημέρωσε τους γονείς για τον σημαντικό ρόλο του ψυχολόγου στο σχολείο και το πως μπορεί να βοηθήσει αποτελεσματικά την εκπαιδευτική διαδικασία, αλλά και την προσωπική εξέλιξη των μαθητών.