Ευχαριστούμε πολύ το Εργαστήρι Παραδοσιακής Φορεσιάς της κυρίας Παπατριανταφύλλου Νίκης για τη χορηγία των παραδοσιακών στολών.
Ευχαριστούμε πολύ το Εργαστήρι Παραδοσιακής Φορεσιάς της κυρίας Παπατριανταφύλλου Νίκης για τη χορηγία των παραδοσιακών στολών.
Τα απαραίτητα cookies είναι απολύτως απαραίτητα για την σωστή λειτουργία του ιστότοπου. Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει μόνο cookies που εξασφαλίζουν βασικές λειτουργίες και χαρακτηριστικά ασφαλείας του ιστότοπου. Αυτά τα cookies δεν αποθηκεύουν προσωπικές πληροφορίες.